Tamamı ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, kurumsal kimliklerine uygun olarak, internet ortamında daha canlı ve dinamik projeler geliştirerek bu yöndeki yatırımlarının karşılıksız olmadığını kanıtlıyoruz.

      Bir web sitesinin ihtiyacı olan SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) gibi durumları ekstra ücretlerle değil, çözümlerimizin içerisinde zaten bulunduruyor ve uyguluyoruz. Sayfa sayısı bağımlılığını ve ilave sayfaları xx$ gibi rakamlarla yapmıyoruz! Müşterimize en uygun olan çözüm için ne kadar sayfa gerekiyorsa o kadarını yapıyor ve zaman içerisindeki ufak tefek güncellemelerden hiçbir zaman ücret almıyoruz.

      Çalışmalarımıza başlamadan önce sektörünüz ile ilgili gerekli araştırmaları yaparak, sizleri daha rakiplerinizden daha farklı bir konuma getiriyoruz. Önce kendimiz ve sonrasında sizlerin beğenisine sunduğumuz projelerimizin altına imzamızı atmadan önce defalarca kontrolden geçiyor sonrasında işleme koyuyoruz, sizler için yeni fikirler geliştiriyor, yeni eklentiler ve geliştirmeler ile web sitenizin her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz.
 
   
7/24 kendinizin
düzenleyebileceği
platform...
Web 2.0 Teknolojileri ile
Videolu ve Sesli
dinamik içerik...
Sınırsız dil seçeneği
ile tüm dünya potansiyel müşteriniz...
Günlük ziyaretçi
raporlarıyla, sitenizi
analiz edebiliyorsunuz...
 
Anahtar teslimi web projeleri için,
bizden teklif isteyin.